Towarzystwo Kapitałowe „Arkadia” Spółka z o.o. powstało w 2000 roku w wyniku połączenia działań na rynku finansowym osób fizycznych dysponujących już wtedy 5-letnim doświadczeniem działania w tej branży, a w szczególności pośredniczenia w zawieraniu umów faktoringu, kredytów inwestycyjnych, obrotowych a także kredytów hipotecznych.

Przez cały okres naszej działalności współpracowaliśmy z licznymi znaczącymi na rynku krajowym bankami oraz z firmami leasingowymi.
Doświadczenie we współpracy z wieloma renomowanymi instytucjami finansowymi, pozwoliło nam na wszechstronne zapoznanie się z potrzebami naszych obecnych i przyszłych klientów.

W ciągu wielu lat obecności na rynku usług finansowych zdobyliśmy unikalne doświadczenie, którym chcemy się z Państwem podzielić.

Naszym działaniom przyświeca jeden cel – maksymalna korzyść dla naszych klientów.

Poznając Państwa plany – analizujemy rynek i starannie dobieramy produkty, by mieć pewność, że to są optymalne rozwiązania dla Państwa.

Staramy się dla Was dopasować jak najlepszą ofertę oraz zminimalizować niedogodności związane z procesem kompletacji dokumentacji oraz weryfikacji kredytowej.

Dzięki współpracy z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

Towarzystwo Kapitałowe Arkadia.